Marcin Błażejczyk

Ekspert finansowy

Warszawa

Adres

Leszno 8 Lokal 9, 01-192 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Fotowoltaika

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 18 opinii

Natalia B

1 2 3 4 5
5/5
Kompetentny, empatyczny doradca z olbrzymia wiedzą i doświadczeniem. Nie tylko pomógł mi w związku z kredytem hipotecznym ale także służył radą, jak najlepiej poprowadzić temat biorąc pod uwagę kwestię rozwodu, podziału majątku. Uważam, że zrobił dużo więcej aniżeli powinien, kontaktował się z agentem nieruchomości, zaprzyjaźnionym prawnikiem - wszystko po to, żeby pomóc mi otrzymac kredyt na jak najlepszych warunkach. Polecam!

Bartosz W

1 2 3 4 5
5/5
Miałem przyjemność pierwszy raz współpracować z Panem Marcinem i jestem szczerze zachwycony. Wiedza Pana Marcina, jego profesjonalizm i pomoc w wytłumaczeniu każdej, nawet najdrobniejszej sprawy, sprawiały bardzo duży komfort w załatwianiu wszystkich potrzebnych spraw i dokumentów. Serdecznie dziękuję za pomoc i przy kolejnych okazjach na pewno się również odezwę. Polecam:)

Krystian K

1 2 3 4 5
5/5
Pan Marcin jest profesjonalistą, a współpraca z nim była bezproblemowa i w miłej atmosferze. Pierwszy raz brałem kredyt hipoteczny i miałem wiele wątpliwości ale dzięki Panu Marcinowi cały proces zakończył się sukcesem. Polecam :)

Ihor Ostapenko

1 2 3 4 5
5/5
Świetny specjalista, doświadczony oraz odpowiedzialny. Po raz pierwszy miałem okazje współpracować z Panem Marcinem, ale napewno nie ostatni. Brałem kredyt hipoteczny, nie wiedziałem dużo o tym jak powinien wyglądać ten proces oraz szczegółowe etapy kredytowania. Pan Marcin wspierał mnie na każdym etapie, podpowiadał co i kiedy trzeba zrobić, co i spowodowało sukcesywne rozwiązanie procesu. Gorąco polecam współpracę!

Sylwia Piekarska

1 2 3 4 5
5/5
Fantastyczny ekspert, doskonały kontakt, poczucie bezpieczeństwa przy podejmowaniu dużych decyzji na 100%. Klasa w zachowaniu, w postępowaniu - sama przyjemność! Ponad wszystko - pełna transparentność ofert, bardzo dużo cierpliwości i umiejętność dzielenia się swoją wiedzą! Polecam!!!

Kuba Wu

1 2 3 4 5
5/5
Witam. Z Panem Marcinem współpracuje nie pierwszy raz i za każdym razem jestem usatysfakcjonowany rezultatami jego pracy. Pełen profesjonalizm i duże doświadczenie. Ostatnia kaskadowa transakcja mistrzostwo świata! ;) Pozdrawiam i polecam!

Joanna Wajdzik

1 2 3 4 5
5/5
Pan Marcin został mi polecony przez znajomą, i na pewno będę chętnie przekazywać kontakt do niego dalej. Pan Marcin to świetny fachowiec zaangażowany w to co robi, który profesjonalnie przeprowadzi kredytobiorcę "za rękę" przez cały proces, od momentu wyboru najkorzystniejszej oferty, aż po pomoc przy formalnościach związanych z wnioskiem do sądu wieczystoksięgowego. Korzystałam z jego doradztwa i doświadczenia przy moim pierwszym kredycie hipotecznym i przy jego refinansowaniu, kiedy pomógł mi znaleźć, z uwagi na zmianę warunków na rynku, korzystniejszą ofertę. Gorąco polecam :)!

Aleksandra Olczak

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo dziękuję Panu Marcinowi za to, że dzięki jego ciężkiej pracy i wiedzy ja dziś spełniam swoje marzenie:) Serdecznie polecam!!!

Danuta Postek

1 2 3 4 5
5/5
Kontakt do Pana Marcina otrzymaliśmy z polecenia i również po przejściu całego procesu uzyskania kredytu mieszkaniowego z czystym sumieniem możemy każdemu polecić Pana Marcia. Pełen profesjonalizm i fachowość w doradztwie kredytowym i ubezpieczeniowym to jego cechy. Z Panem Marcinem cały proces pozyskania kredytu można przejść bezstresowo, na każdym etapie rozwiewa wszelkie wątpliwości, a porada i ukierunkowanie zawsze z myślą o korzyści dla klienta. Jeśli ktoś chce szybko i korzystnie pozyskać kredyt mieszkaniowy z Panem Marcinem w 100% to się uda.

Marcin Powała

1 2 3 4 5
5/5
Pan Marcin jest prawdziwym fachowcem w swojej pracy. Bardzo zaangażowany w to co robi. Profesjonalne podejście w 100% polecam tego doradce.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.