Kredyty

Poznaj najlepszą ofertę kredytów i pożyczek

Znajdujemy najlepsze rozwiązania finansowe dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.
Pn. – Pt. 8:00 – 16:00

Porównywarka kredytów hipotecznych

PLN
lat

• Aktualne oferty 13 banków

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Kredyt hipoteczny-mieszkaniowy

Marzysz o własnym mieszkaniu albo chcesz wybudować dom lub kupić gotowy, ale nie masz wystarczających oszczędności, by kupić go za gotówkę? Z kredytem hipotecznym jest to możliwe. Poznaj zalety kredytu mieszkaniowego i zrealizuj marzenie o własnym „M”. Ekspert kredytowy ANG Odpowiedzialne Finanse pomoże Ci przejść sprawnie przez proces kredytowy, w tym zebrać wymagane dokumenty i uzyskać finansowanie odpowiadające Twoim potrzebom.

Dowiedz się więcej
1 2 3 4 5
Pan Krzysztof bardzo dokładnie wyjaśniał mi wszystkie rzeczy związane z kredytem, których niestety nie znałam. Dodatkowo kontakt był bardzo szybki jeżeli były jakieś problemy. Serdecznie polecam
Karolina
Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny-konsolidacyjny

Skończ z pilnowaniem terminów spłaty wielu zobowiązań w różnych bankach. Sięgnij po kredyt konsolidacyjny i połącz różne raty w jedną. Z wydłużonym terminem spłaty kredytu hipotecznego zyskasz niższą ratę. Nasi eksperci ocenią Twoją sytuację finansową i podpowiedzą Ci, w którym banku oraz na jakich zasadach możesz uzyskać najlepszy kredyt konsolidacyjny.

Dowiedz się więcej

Kredyt hipoteczny-refinansowy

Spłać swoje bieżące zobowiązanie hipoteczne nowym kredytem, na lepszych warunkach. Kredyt refinansowy pozwoli Ci spłacić Twój niewygodny i zbyt drogi kredyt hipoteczny zaciągnięty w innym banku. Zadbaj o przyszłość na korzystniejszych zasadach. Eksperci ANG Odpowiedzialne Finanse sprawdzą, czy spełniasz wytyczne banku oraz czy refinansowanie kredytu jest dla Ciebie korzystne.

Dowiedz się więcej

Pożyczka hipoteczna

Uzyskaj gotówkę, którą przeznaczysz na dowolny cel, gdzie zabezpieczeniem będzie wpis hipoteki do księgi wieczystej. Pożyczka hipoteczna posiada atrakcyjne oprocentowanie – zaciągając ją możesz więc liczyć na niskie miesięczne raty. Potrzebujesz na przykład pozyskać kwotę wyższą niż 200 000 zł i posiadasz nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie transakcji? To rozwiązanie może być idealne dla Ciebie. Ekspert ANG Odpowiedzialne Finanse przedstawi Ci zalety pożyczki hipotecznej, opowie o procesie jej uzyskania, a jeśli uznasz, że to produkt dla Ciebie, pomoże w jego uzyskaniu.

Dowiedz się więcej
kredyt w transzach

Kredyt gotówkowy

Nie dysponujesz wolnymi środkami, którymi chcesz zapłacić za wyjazd zagraniczny, remont mieszkania, samochód czy wesele?
Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolnie przez siebie wybrany cel. Ekspert ANG Odpowiedzialne Finanse bezpłatnie pomoże Ci w jego uzyskaniu. Podpowie, w którym z banków spełniasz kryteria, o jaką kwotę możesz wnioskować, a także wskaże jakie dokumenty są potrzebne, by go uzyskać.

Dowiedz się więcej

Masz więcej pytań?

Nasza społeczność liczy ponad 1300 ekspertek i ekspertów kredytowych. Wśród nas są specjaliści w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych. Policzymy dla Ciebie zdolność kredytową i indywidualnie przeanalizujemy Twoją sytuację finansową!

Pomożemy ci znaleźć kredyt w 18 największych bankach w Polsce

Sprawdź, co oznaczają te pojęcia

Zdolność kredytowa to wiarygodność finansowa oraz możliwości budżetowe kredytobiorcy badane przez bank. Określane są one w kontekście spłacania przez niego rat wnioskowanego kredytu. Wiarygodność, jak i możliwości finansowe ocenia bank, a czyni to na podstawie historii wcześniejszych zobowiązań (czy były spłacane terminowo czy nie) i udokumentowanych dochodów uzyskiwanych przez kredytobiorcę, a także kosztów utrzymania gospodarstwa domowego.

Konsolidacja polega na tym, że kilka zobowiązań finansowych – często spłacanych w różnych terminach i różnych instytucjach – łączy się w jedno. Dzięki temu spłacana jest tylko jedna rata właśnie w ramach kredytu konsolidacyjnego. W przypadku zabezpieczenia kredytu konsolidacyjnego hipoteką możemy uzyskać dłuższy okres kredytowania i niższe raty.

Wkład własny, innymi słowy jest to kapitał kredytobiorcy, który stanowi jego udział w inwestycji. Jest on niezbędny do tego, aby móc uzyskać kredyt mieszkaniowy. Obecnie najczęściej banki wymagają wkładu własnego w wysokości minimum 20% wartości nieruchomości, chociaż niektóre dopuszczają również 10%. Jeśli nie masz oszczędności na wkład własny możesz skorzystać z kredytu gwarantowanego w ramach programu Mieszkanie bez wkładu własnego.

Informacje ogólne o kredytach hipotecznych