Ubezpieczenia

Ubezpieczenia, jakich potrzebujesz!

Najważniejsze dla nas jest znalezienie najlepszej ochrony dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zapoznaj się z naszą ofertą ubezpieczeń

Ubezpieczenie na życie

Polisa na życie jest rodzajem ubezpieczenia, które pozwoli Twoim bliskim uzyskać wsparcie finansowe w przypadku Twojej śmierci lub nieszczęśliwego wypadku. Ubezpieczenie na życie może przyjąć formę wypłaty konkretnej sumy pieniędzy lub renty. Ekspertki i Eksperci ANG Odpowiedzialne Finanse przeanalizują Twoje potrzeby, aby podpowiedzieć Ci zakres ochrony, odpowiadający Twojemu stylowi życia.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie dla przedsiębiorców

Ubezpieczenie dla przedsiębiorców zabezpiecza Twoją firmę w przypadku zdarzeń losowych lub wystąpienia nieszczęśliwego wypadku, który wpływa na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Ubezpieczenie obejmuje m.in. majątek przedsiębiorstwa, OC dla firmy czy ochronę prawną. Dobre ubezpieczenie dla firmy to takie, które zakresem ochrony obejmuje zdarzenia, z których koszty pokryją możliwe straty. By móc zabezpieczyć się na przyszłość i wybrać ubezpieczenie najlepsze dla Twojego biznesu i Ciebie, skorzystaj z wiedzy oraz doświadczenia Ekspertów i Ekspertek ANG Odpowiedzialne Finanse. Dzięki temu, że mają oni dostęp do szerokiej oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych, zyskasz rozwiązanie, które ochroną obejmie wszystkie ważne dla Ciebie obszary.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie zdrowotne

Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne zapewni Ci dostęp do prywatnych placówek medycznych na terenie Polski. W jego ramach możesz skorzystać z określonych badań laboratoryjnych i zyskasz dostęp do wielu specjalistów. Eksperci ubezpieczeniowi ANG Odpowiedzialne Finanse dobiorą dla Ciebie najlepszy pakiet ubezpieczenia za najniższą stawkę.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) to ubezpieczenie osobowe, które obejmuje zdrowie i życie. Gwarantuje ono wypłacenie środków przez ubezpieczyciela w przypadku śmierci lub poniesienia uszczerbku na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwych wypadków. To ubezpieczenie dobrowolne, które chroni nas na wypadek niebezpiecznych zdarzeń, do których może dojść w życiu prywatnym czy zawodowym. Warto już dziś zadbać o swoją finansową przyszłość i mieć pieniądze na rehabilitację, gdy dojdzie do wypadku. Jaki jest zakres polisy NNW? O szczegóły zapytaj Eksperta lub Ekspertkę ANG Odpowiedzialne Finanse.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie posagowe

Ubezpieczenie posagowe jest rodzajem ubezpieczenia na życie. Z jednej strony zawiera element inwestycyjny, z drugiej część ochronną. Dzięki temu zabezpiecza przyszłość Twojego dziecka na wypadek, gdyby zabrakło Cię jeszcze przed uzyskaniem przez niego pełnoletniości. Ubezpieczenie to zawierane jest na określony czas i wymaga wpłacania składek w wybranym cyklu. Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów i wybierz najlepszą polisę posagową dla Twojego dziecka.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie nieruchomości

Jest to ubezpieczenie dobrowolne, pozwalające chronić Twoje mieszkanie lub dom od wszelkich zdarzeń losowych i kradzieży. Dobre ubezpieczenie nieruchomości obejmuje także stałe elementy, tj. instalacje, tynki, meble, sprzęty i powierzchnie stanowiące element nieruchomości (jak piwnica czy garaż). Ochrona ubezpieczeniowa może dotyczyć także domu w budowie, domku letniskowego, basenu a nawet paneli fotowoltaicznych. Rozszerzenie polisy mieszkaniowej o ubezpieczenie OC w codziennym życiu, jest zabezpieczeniem finansowym na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych wyrządzonych osobom trzecim lub na ich mieniu. Ekspertki i Eksperci ANG Odpowiedzialne Finanse przeprowadzą szczegółową ocenę Twoich potrzeb oraz zaproponują Ci najkorzystniejszą ofertę na rynku.

Dowiedz się więcej
Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)

Ubezpieczenie komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne to pakiet ubezpieczeń związanych z posiadanym autem. Jest to obowiązkowe ubezpieczenie OC dla posiadaczy pojazdów oraz inne dobrowolne ubezpieczenia, takie jak np. autocasco, assistance NNW, ale także ubezpieczenie szyb.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie turystyczne

Zadbaj o swój spokojny i komfortowy wypoczynek dzięki ubezpieczeniu turystycznemu. Daje Ci ono możliwość pokrycia kosztów leczenia za granicą. Leczenie to może być związane z nagłą chorobą i zdarzeniami losowymi, może obejmować również wypadki związane z uprawianiem sportów wysokiego ryzyka lub pracą za granicą. Ekspertki i Eksperci ANG Odpowiedzialne Finanse wybiorą dla Ciebie najlepszą ofertę, a Ty możesz troszczyć się już tylko o planowanie swojego urlopu.

Dowiedz się więcej

Masz więcej pytań?

Jeżeli masz więcej pytań i zastanawiasz jaka polisa ubezpieczeniowa byłaby dla Ciebie najlepsza, umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem ANG Odpowiedzialne Finanse. Podczas spotkania poznasz różne możliwości ubezpieczenia Ciebie i Twoich najbliższych!

Ubezpieczenia na życie – nasi partnerzy

Ubezpieczenia majątkowe – nasi partnerzy

Pełnomocnictwa

Zakłady ubezpieczeń na życie:

Zakłady ubezpieczeń majątkowych: