Dla firm

Finansowanie dla Twojej firmy

Pomagamy rozwijać Twój biznes, doradzając najlepsze rozwiązania finansowe.
Kredyty i pożyczki | Finansowanie pozabankowe | Leasing | Faktoring

Dla Firm

  • Eksperci z całej Polski do Twojej dyspozycji
  • Bezpłatne konsultacje w oddziałach i online
  • Szeroka gama produków

Znajdź przewodnika w Twojej okolicy

1300 ekspertów finansowych w Polsce

Kredyty i pożyczki

Sfinansuj planowane inwestycje lub bieżące działania Twojej firmy. Skorzystaj z naszej oferty obejmującej pożyczki firmowe, kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne. Samodzielne znalezienie odpowiedniego rozwiązania finansowego dla przedsiębiorstwa to niełatwe zadanie, a wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów sprawia, że jesteśmy skutecznym partnerem dla klientów biznesowych, poszukujących finansowania, dzięki któremu będą mogli rozwijać własną firmę. Dlatego skontaktuj się z ekspertką bądź ekspertem ANG Odpowiedzialne Finanse. Pomożemy Ci dobrać ofertę odpowiadającą potrzebom Twoim i Twojego przedsiębiorstwa.

Kredyt hipoteczny z kartą kredytową

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Finansowanie pozabankowe

Chcąc sfinansować działania swojego przedsiębiorstwa, możesz skorzystać ze środków pochodzących z firm i funduszy pożyczkowych. Pozabankowe rozwiązania finansowe charakteryzują się szybkimi decyzjami i wypłatami środków niż ma to miejsce w przypadku produktów bankowych. Jeśli więc zależy Ci na czasie, to może być opcja dla Ciebie.
Pomyśl także o pożyczkach pochodzących ze środków Unii Europejskiej. Upewnij się, czy na pewno jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb, kontaktując się z doświadczonymi ekspertami i ekspertkami ANG Odpowiedzialne Finanse.

Finansowanie dla firm

Leasing

Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn, urządzeń? A może chcesz sfinansować meble, oprogramowanie lub sprzęt IT i wiele innych niestandardowych przedmiotów, nowych i używanych? Leasing jest doskonałym rozwiązaniem na tego typu potrzeby. Możesz nim bowiem sfinansować praktycznie każdy środek trwały, jakiego potrzebuje Twoja firma. W naszej ofercie znajdują się zarówno leasing operacyjny, leasing finansowy, jak i pożyczka leasingowa. Nasi eksperci i ekspertki przeanalizują realne potrzeby Twojego przedsiębiorstwa i dobiorą do nich najlepszą ofertę.Pomyśl także o pożyczkach pochodzących ze środków Unii Europejskiej. Upewnij się, czy na pewno jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb, kontaktując się z doświadczonymi ekspertami i ekspertkami ANG Odpowiedzialne Finanse.

Leasing

Faktoring

Skorzystaj z finansowania faktur – rozwiązania coraz częściej wybieranego przez przedsiębiorców. Faktoring zapewnia finansowanie bieżącej działalności i poprawia płynność finansową Twojej firmy. Realizuj swoje zobowiązania w terminie lub przed terminem i zmniejszaj ryzyko związane ze sprzedażą dzięki faktoringowi. W naszej ofercie znajdziesz każdy rodzaj faktoringu. Małym firmom umożliwiamy finansowanie faktur nawet w 15 minut. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat aktualnych ofert.

Faktoring

Masz więcej pytań?

Pomożemy rozwinąć Twój biznes i dopasujemy najlepsze rozwiązania finansowe do potrzeb Twojej firmy! Porozmawiaj z naszymi ekspertkami i ekspertami na temat kredytów firmowych, finansowania pozabankowego, faktoringu czy leasingu!

Oferujemy produkty banków, spółek leasingowych, firm faktoringowych oraz instytucji finansowych:

Sprawdź, co oznaczają te pojęcia

Pożyczka firmowa – pożyczka dla firm, którą przedsiębiorca może przeznaczyć na bieżącą działalności Twojej firmy. . To rozwiązanie finansowe nie zakłada konieczności przedstawiania przez firmę planu biznesowego i prognoz finansowych.

Kredyt obrotowy – rozwiązanie finansowe pomagające firmie poprawić jej bieżącą sytuację i płynność finansową. Kredyt obrotowy udzielany jest zazwyczaj na okres 12-36 miesięcy. Jednym z kryteriów branych pod uwagę przy jego udzielaniu jest wysokość obrotów osiąganych przez przedsiębiorstwo.

Kredyt inwestycyjny – produkt, którego celem jest finansowanie inwestycji planowanej przez przedsiębiorstwo np. budowa, rozbudowa czy zakup maszyn. Jest to długoterminowe zobowiązanie, które może wymagać przedstawienia biznesplanu.