Inwestycje

Inwestycje - pośrednictwo inwestycyjne

Pomożemy Ci zacząć lub kontynuować sensowne oszczędzanie, które zakłada długookresowe inwestycje, na które Cię stać i z efektem na przyszłość.

Z uwagą podchodzimy do ryzyka inwestycyjnego, co pozawala dostosować formy oszczędzania do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. To wszystko pozwala nam zawiązywać długoterminowe relacje z naszymi partnerami z Tobą.

Mamy status Agenta Firmy Inwestycyjnej, wpisanego do rejestru prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego, we współpracy z domem maklerskim Ipopema Securities.

Mamy zezwolenie KNF na dystrybucję jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych, oraz tytułów uczestnictwa zagranicznych funduszy inwestycyjnych

Największym błędem, który jest przeszkodą w pomnażaniu kapitału, jest nieracjonalne podejście do pieniędzy. Przechowywanie ich na koncie sprawia, że nie pracują na siebie, a z czasem zgromadzony majątek zaczyna się kurczyć. Najlepszym sposobem, aby stać się niezależnym finansowo i czerpać zyski z zarobionych środków, jest ich zainwestowanie. Nasi specjaliści ds. inwestycji przeprowadzą Cię przez ten proces i zadbają o to, aby Twój kapitał został ulokowany bezpiecznie i przynosił realne zyski.

Pośrednictwo inwestycyjne

Samodzielne pomnażanie majątku może wiązać się z ryzykiem i przynieść odwrotny skutek. Dużo bezpieczniejszą opcją jest oparcie się na wiedzy i doświadczeniu ekspertów, którzy opracują skuteczną strategię lokowania pieniędzy. ANG Odpowiedzialne Finanse to firma, którą tworzy zespół specjalistów ds. inwestycji, dzięki którym osiągniesz zamierzony cel.

Posiadamy licencje AFI oraz FIO nadane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego. Oznacza to, że powierzając nam zgromadzony kapitał, nie musisz się martwić o jego bezpieczeństwo. Mamy dostęp do szerokiej gamy produktów, które sprostają Twoim oczekiwaniom pod kątem rentowności i ochrony oszczędności.

Inwestycje – konkretne rozwiązania dobrane do Twoich potrzeb

Rynek produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych to dynamicznie zmieniająca się branża. Aby podejmować skuteczne inwestycje, trzeba ciągle analizować aktualną sytuację i dostosowywać do niej obraną strategię. Podejmując z nami współpracę zyskujesz pewność, że Twój portfel zostanie zdywersyfikowany tak, aby przynosił realne zyski, przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka. Oferujemy szerokie spectrum narzędzi, które dopasujemy do Twoich potrzeb oraz zgromadzonego kapitału:

  • Inwestycje krótkoterminowe – znajdziemy najlepsze rozwiązanie, które w krótkim czasie pozwoli Ci pomnożyć oszczędności i osiągnąć wysoki przychód z odsetek.
  • Inwestycje długoterminowe – mamy dostęp do produktów, dzięki którym Twoje pieniądze będą na siebie pracowały długofalowo i systematycznie.
  • Inwestycje zagraniczne – obierzemy najlepszą strategię, aby maksymalnie wykorzystać potencjał inwestycji na rynku międzynarodowym i wypracować jak największy profit.

Nasz specjalista ds. inwestycji pomoże Ci obrać właściwy kierunek w ulokowaniu kapitału na podstawie analizy Twojej sytuacji. Nie ponosisz więc ryzyka, że Twoje oszczędności nie przyniosą zysku.

Dlaczego warto nam zaufać?

Od wielu lat jesteśmy związani z branżą inwestycyjną, co pozwoliło nam wypracować skuteczny model współpracy z klientem. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań, gdyż nasze pośrednictwo opiera się na indywidualnie opracowanej strategii inwestycji. W ramach współpracy otrzymujesz od nas:

  • Pakiet narzędzi inwestycyjnych – dostaniesz dostęp do rachunku maklerskiego oraz nowoczesnej platformy, dzięki której możesz śledzić postępy w pomnażaniu kapitału;
  • Indywidualną opiekę – nasi specjaliści do spraw inwestycji na bieżąco analizują Twój portfel, aby aktywnie zarządzać alokacją oszczędności;
  • Wsparcie merytoryczne – mamy dostęp do szerokiego spektrum produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych. Pomożemy Ci obrać najlepszy kierunek ulokowania pieniędzy na podstawie analizy rynku i Twoich potrzeb.

Stawiamy na partnerskie relacje z klientami, oferując wsparcie na każdym etapie współpracy. Strategie dobieramy pod kątem określonego przez Ciebie poziomu ryzyka, aby zagwarantować Ci zachowanie płynności finansowej i bezpieczeństwo inwestycji. Staramy się także, aby zainwestowane pieniądze trafiły do organizacji odpowiedzialnych społecznie, z którymi łączy nasz wspólny cel – uczynienie świata lepszym.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnie opracowanych rozwiązań na określony okres inwestycyjny – skontaktuj się z nami!