Eksperci kredytowi

Adres

Piłsudskiego 67 , 24-100 Puławy
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Inwestycje
  • Fotowoltaika

O oddziale

Mazowieckie Centrum Hipoteczne jest partnerem ANG Odpowiedzialne Finanse.
Placówka partnerska znajduje się przy ulicy Piłsudskiego w Puławach.

Zespół

Sebastian Rymkiewicz
Sebastian Rymkiewicz
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
0/5 0 opinii
Piłsudskiego 67 , 24-100 Puławy
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenia życiowe
Edyta Marczuk
Edyta Marczuk
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
0/5 0 opinii
Piłsudskiego 67 , 24-100 Puławy
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenia życiowe, Finansowanie biznesu, Fotowoltaika
Justyna Piechowska
Justyna Piechowska
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 13 opinii
Piłsudskiego 67 , 24-100 Puławy
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenia życiowe, Finansowanie biznesu

Opinie

1 2 3 4 5
5 13 opinii

Weronika i Marek Hajkowscy

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Justyną przebiegała doskonale, mimo iż w dużej mierze na odległość. Pomogła wybrać nam najkorzystniejszą opcję kredytu hipotecznego oraz uzupełnić potrzebne dokumenty. Cały proces przebiegał w milej atmosferze, a Pani Justyna służyła pomocą i radą aż do momentu uruchomienia kredytu. Dziękujemy i polecamy!

Piotr

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam współpracę, sprawa załatwiona bezproblemowo. Po sprawdzeniu oferty rynkowej okazało się, że najkorzystniejszą oferta była akurat w moim banku. Pani Justyna pomogła mi wypełnić wniosek i w 15 minut miałem pieniądze na koncie. Sprawnie w miłej atmosferze i wiem, że wybrałem najkorzystniejszą ofertę. Jeszcze raz polecam.

Kamil Jezierski

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Justyną przebiegła perfekcyjnie. Udało nam się na odległość dobrać odpowiedni dla nas kredyt, znaleźć taki z najlepszymi warunkami oraz kompleksowo go zrealizować. Dodatkowo cały proces przebiegał w milej atmosferze, a Pani Justyna służyła pomocą i radą na każdym kroku.

Agata Dąbrowska

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panią Justyną przebiegła perfekcyjnie. Na odległość dobralismy odpowiedni i najkorzystniejszy dla nas kredyt. Cały proces przebiegał w milej atmosferze, a Pani Justyna służyła pomocą i radą na każdym kroku.

Kinga Płachta

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam Panią Justynę. Zna się na tym co robi, bardzo profesjonalna, dokładna, bardzo zaangażowana i pomocna. Dzięki Pani Justynie nasz wniosek został rozpatrzony bardzo szybko, jeśli składalibyśmy go sami czekalibyśmy dużo dłużej, ale na szczęście Pani Justyna zna sposoby na opieszałość banków. Polecam z całego serca.

Damian

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam współpracę z Panią Justyną. Doceniam dużą cierpliwość i rzetelność, mimo utrudnionej współpracy z deweloperem. Część dokumentów wymaganych przez bank udało się pozyskać przez kontakt bezpośredni eksperta z prawnikiem lub deweloperem czy też bankiem, jeśli napotkałem problem. Współpracę oceniam bardzo dobrze, cały proces przeprowadzony od początku do końca w pełni profesjonalnie w miłej atmosferze. Dzięki wsparciu Pani Justyny udało się znaleźć odpowiednią ofertę kredytu hipotecznego, a także co najważniejsze finalnie podpisać umowę z bankiem. Dziękuję za pomoc i polecam, zwłaszcza w trudnych przypadkach finansowo-deweloperskich. : )

Marcin Chorowski

1 2 3 4 5
5/5
Pani Justyna była bardzo pomocna przez cały proces wnioskowania o kredyt hipoteczny a nawet później. Przeprowadziła mnie cierpliwie "za rękę" przez wszystkie zawiłości i przez cały czas pozostała w pełni profesjonalna, pomocna i wyrozumiała. Bardzo polecam!

Karolina Wy

1 2 3 4 5
5/5
Pani Justyna to fantastyczny, życzliwy człowiek, który dokonuje wszelkich starań by udało się zrealizować cele klienta. Bardzo pomocna i przesympatyczna osoba. Gorąco polecam!

Natalia Plis

1 2 3 4 5
5/5
Pani Justyna znalazła dla mnie bardzo dobrą ofertę na kredyt konsolidacyjny, który udało się pozyskać.

Bartosz

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam współpracę z Panią Justyną. Otrzymałem nieocenioną pomoc na każdym kroku procesu kredytowego. Należy docenić bardzo sprawną i szybką komunikację. Dodatkowo p. Justyna bezpośrednio współpracowała z deweloperem oraz bankiem w celu pozyskania odpowiedniej dokumentacji. Dziękuję i polecam : )

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.