Eksperci kredytowi

Adres

Św. Mikołaja 1 Lokal 6, 15-419 Białystok
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O oddziale

AV Finanse Anna Vasić jest partnerem ANG Odpowiedzialne Finanse. Natomiast placówkę partnerską możecie znaleźć przy ulicy Św. Mikołaja w Białymstoku.

Zespół

Anna Vasić
Anna Vasić
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 1 opinia
Św. Mikołaja 1 Lokal 6, 15-419 Białystok
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Finansowanie biznesu

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Paweł Łazuk

1 2 3 4 5
5/5
Miałem przyjemność współpracować z panią Anną w bardzo trudnym okresie jeżeli chodzi o rynek kredytów hipotecznych, kiedy z miesiąca na miesiąc zmieniały się stopy procentowe i zdolność kredytowa. Mimo to, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wiedzy pani Anny, a także wzorowej współpracy, udało się uzyskać kredyt na bardzo optymalnych warunkach - myślę, że wówczas najlepszych w moim konkretnym przypadku. Podczas kilku miesięcy współpracy, pani Anna stale trzymała rękę na pulsie pozostając ze mną w kontakcie i omawiając różne warianty w poszukiwaniu najlepszej opcji kredytowej. Jest to bez wątpienia osoba godna polecenia.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.