Eksperci kredytowi

Adres

Bóżnicza 1 Lokal 35, 61-751 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Inwestycje

O oddziale

W centrum Poznania znajdziecie nasz oddział ANG Odpowiedzialne Finanse. Koniecznie umów się na spotkanie w oddziale, gdzie przywita Cię uśmiechnięty zespół ekspertów ANG oraz zapach przepysznej kawy. Podczas spotkania przeanalizujemy dla Ciebie oferty kredytowe, abyś mogła / mógł wybrać najlepszą zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i możliwościami. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, finansowaniu biznesu. Przygotujemy również propozycję polis ubezpieczeniowych! Poznaj zespół, który na Ciebie czeka w poznański oddziale.

Zespół

Łukasz Pietura
Łukasz Pietura
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 8 opinii
Bóżnicza 1 Lokal 35, 61-751 Poznań
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenia życiowe
Justyna Zaremba
Justyna Zaremba
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 51 opinii
Bóżnicza 1 Lokal 35, 61-751 Poznań
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Finansowanie biznesu, Fotowoltaika
Natalia Panocha - Raczkiewicz
Natalia Panocha - Raczkiewicz
Ekspert finansowy
1 2 3 4 5
5/5 39 opinii
Bóżnicza 1 Lokal 35, 61-751 Poznań
Kredyty gotówkowe, Kredyty hipoteczne, Kredyty dla firm, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenia życiowe, Finansowanie biznesu

Opinie

1 2 3 4 5
5 98 opinii

Marta

1 2 3 4 5
5/5
Panią Justynę poznałam poprzez polecenie i był to strzał w 10 :) Nasza kilkumiesięczna przygoda z ubieganiem się o kredyt hipoteczny była pełna wybojów, jednak pozytywne nastawienie i spokój Pani Justyny sprawiało, że w duchu wiedziałam, że się uda :) zaangażowanie i pomoc jakie doświadczyliśmy ze strony Pani Justyny jest przeogromne, jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą poświęconą minutę. Z całego szczerego serca polecam! Oby więcej takich ludzi jak Pani Justyna :)))

Nina

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam współpracę z Panią Natalią. Odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Mówi, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i tak właśnie jest.

Filip Laskowski

1 2 3 4 5
5/5
Świetna współpraca z Panią Natalią pozwoliła nam dopiąć kupno mieszkania, pomimo wielu pojawiających się po drodze problemów. Mogliśmy zawsze i z każdym pytaniem zwrócić się do Pani Natalii o pomoc. Polecam w 100%!

EG

1 2 3 4 5
5/5
Kredyt przyznany, duża pomoc i kontakt w zasadzie przez 24/7, pokazanie najlepszych ofert dla klienta a nie dla banku :) Byłam przygotowana na każdy następny krok banku dzięki czemu procedura zakończyła się szybciej niż zakładałam. Polecam w 100%, nie wyobrażam sobie dokonywać procedury zaciągnięcia kredytu hipotecznego samej.

Karolina Budejko

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam, współpraca od początku do końca przebiegła pomyślnie i profesjonalnie. Justyna pomagała mi na każdym etapie procesu - ułatwiała i doradzała co było nieocenione. Polecam z czystym sumieniem i bardzo jej za wszystko dziękuję.

Damian Kołodziejczak

1 2 3 4 5
5/5
Duże doświadczenie, chęć niesienia pomocy od początku do końca

Beata Rutkowska

1 2 3 4 5
5/5
Z Panią Justyną już od pierwszego spotkania współpracowało się doskonale. Wnikliwie wysłucha klienta,doradzi i jasno określi warunki. Dzięki doświadczeniu i znajomości branży potrafi podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie. Zaangażowana na 100%,pilnuje ustalonych terminów i spotkań.Takiej doskonałej osoby w branży finansów jeszcze nie spotkałam. Profesjonalizm,świetny kontakt,zaangażowanie, zdecydowanie najlepsza w swojej dziedzinie. Polecam

Beata Sobisiak

1 2 3 4 5
5/5
Współpracuje z Panem Łukaszem od wielu lat. Duże doświadczenie, ogromna wiedza, różne symulacje dot.wysokości rat i kredytu- sprawiają, że czuję się bezpiecznie biorąc kredyt na mieszkanie na wiele lat. Do tego ubezpieczenia dobrane i polecone pod potrzeby osoby. Ponadto bezproblemowo można umówić się czy to online czy w biurze, w zależności od potrzeb. Gorąco polecam!

Krysia G

1 2 3 4 5
5/5
Współpraca z Panem Łukaszem jest niezwykle przyjemna, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia i aktualizuje oferty wedle potrzeb. Polecamy wszystkim!

Piotr

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm! Pani Justyna perfekcyjnie przeprowadziła cały proces, mimo presji czasowej znalazła dogodne warunki dla mnie i zajęła się wszystkim. POLECAM !!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.