Wojciech Wierzbicki

Ekspert finansowy

Adres

Al. 23 Stycznia 26 Lokal 34, 86-300 Grudziądz
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Nazywam się Wojciech Wierzbicki. Jestem ekspertem finansowym i ubezpieczeniowym. Od 16 lat zajmuję się szeroko pojętą tematyką finansów. Swoje doświadczenie jako ekspert i kierownik, zbudowałem pracując w bankach Pekao i BGŻ (obecnie BNP Paribas) oraz współpracując z firmami pośrednictwa finansowego Open Finance, Tax Care oraz aktualnie Grupa ANG SA. Jestem magistrem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w specjalizacji Zarządzanie procesami rozwojowymi.
Lata współpracy z bankami, biurami pośrednictwa nieruchomości, deweloperami, przekładają się na setki pozytywnie zamkniętych spraw kredytowych.
Na pierwszym miejscu zawsze stawiam zadowolenie Klienta. Każdy kredyt hipoteczny, czy kredyt gotówkowy wymaga indywidualnego podejścia do tematu. Moje wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość obsługi i pomoc w spełnianiu marzeń Klientów.
Większość moich Klientów pochodzi z polecenia. Dziękuję za każdą rekomendację.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.