Tomasz Wiszowaty

Ekspert finansowy

Adres

Warszawska 1A Lokal 19, 15-062 Białystok
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 6 opinii

Tomasz Kummer

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam Pana Tomasza. Pełny profesjonalizm i ogromna wiedza. Dobry kontakt. Udało się uzyskać to na czym nam zależało w czasie na jakim nam zależało. Dziękuję i polecam każdemu.

Mirosław W.

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam Pana Tomasza za fachową pomoc przy udzielaniu kredytu hipotecznego na odległość, bardzo duża cierpliwość na duża ilość telefonów i zapytań z mojej strony.Zawsze znalazł czas dla Mnie i rzeczowo odpowiedział na każde nawet błahe pytanie.Gorąco polecam tego doradcę. Serdeczne podziękowania

Monika W.

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecamy Pana Tomasza. Bardzo nam pomógł w uzyskaniu kredytu hipotecznego i MDMu. Kiedy mieliśmy rezygnować z własnego M, otrzymaliśmy kontakt do Pana Tomasza. Dzięki niemu sprawy kredytowe stały się dla nas dużo łatwiejsze i mniej stresujące.

Mariusz

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam Pana Tomasza. Kontaktowałem się z nim w celu konsultacji warunków kredytowych i postępowania oddziału w którym składałem wniosek o kredyt. Pan Tomasz doradzał mi, sprawdzał oferty w różnych bankach całkowicie bezinteresownie. Gorąco polecam kontakt z tym człowiekiem, szybki kontakt i profesjonalizm. Pozdrawiam.

Karolina

1 2 3 4 5
5/5
Z całego serca polecam Pana Tomasza! Dzięki niemu załapaliśmy się na ostatnią edycję MDM, co jak wiadomo nie było łatwe, ale Pan Tomasz jest cudotwórcą i już mieszkamy we własnym M. Pomoc we wszystkim, spotkania nawet w weekendy i wielka cierpliwość w odpowiadaniu na tysiące pytań, a nawet wielokrotnie na te same pytania. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Artur B.

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Pana Tomasza, doskonały kontakt, mobilność i rzetelne podejście do sprawy. Kredyt uzyskałem w 16 dni od złożenia wniosku, w banku byłem tylko 2 razy więc nie traciłem czasu na ciągłe donoszenie dokumentów. Od Pana Tomasza otrzymywałem odpowiedź na każde pytanie. Każdemu szczerze polecam korzystanie z usług tego doradcy.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.