Sylwia Kłosińska

Ekspert finansowy

"Marzenia są naszymi kompasami, które wiodą nas przez życie i inspirują do osiągania nieosiągalnego."

Adres

Krakowska 35-37 , 50-424 Wrocław
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe

O mnie

Z pasją i zaangażowaniem od roku działam w branży finansowej, specjalizując się jako ekspert ds. kredytów hipotecznych. Moje doświadczenie, oparte na solidnych fundamentach edukacyjnych oraz praktycznych umiejętnościach, umożliwia mi skuteczne wspieranie klientów w realizacji ich celów mieszkaniowych i finansowych.
Moja praca opiera się na etycznych zasadach działania oraz pełnym zaangażowaniu w interesy klienta. Jestem świadoma, że proces uzyskania kredytu hipotecznego może być skomplikowany i stresujący, dlatego staram się uczynić go jak najbardziej klarownym i bezproblemowym dla moich klientów.
Dzięki profesjonalizmowi, empatii oraz zdolności do budowania trwałych relacji, odnoszę sukcesy w środowisku finansowym, zyskując zaufanie i uznanie wśród klientów oraz współpracowników. Jestem gotowa na dalszy rozwój i wykorzystanie moich umiejętności w celu kontynuowania wsparcia klientów w realizacji ich marzeń o własnym domu lub mieszkaniu.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.