Radosław Olszewicz

Ekspert finansowy

Adres

Al. Grunwaldzka 309 , 80-309 Gdańsk
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Finansowanie biznesu

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 2 opinie

Kamil Szyszka

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Pana Radosława. Od początku do końca bardzo fachowe i profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Wszystkie watpliwości rozwiązuje od ręki. Dzięki Panu Radosławowi marzenie o własnym mieszkaniu stało się rzeczywistością pomimo moich wcześniejszych wątpliwości.

Monika Rolbiecka

1 2 3 4 5
5/5
Pan Radosław to najbardziej profesjonalny doradca, z jakim miałam okazję współpracować. Odznacza go nie tylko otwartość i dyspozycyjność, ale przede wszystkim zrozumienie sytuacji klienta. Cytując klasyka - niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda trzeba chwilkę poczekać. Polecam w 100%

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.