Paweł Karpiński

Ekspert finansowy

Człowiek jest Wart tyle ile jego Słowo

Adres

Słomińskiego 17 Lokal 18, 00-195 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 9 opinii

Marietta K.

1 2 3 4 5
5/5
Pełen profesjonalizm, miła współpraca i szybkość działania. Pan Paweł do dziś mi pomaga gdy tylko do niego zadzwonię z jakimś pytaniem związanym z kredytem i nie tylko. Więcej takich specjalistów i życzliwych ludzi. Polecam!!!!

Zadowoleni klienci

1 2 3 4 5
5/5
Pan Paweł dał się poznać jako profesjonalista. Jestem bardzo zadowolona z jego usług, wspierał mnie nie tylko przy wyborze ofert ale również cierpliwie udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy :)

Aleksandra Mastalerz

1 2 3 4 5
5/5
Bezapelacyjnie Pan Paweł jest godnym polecenia doradcą finansowym. Pomocny, merytoryczny, zaangażowany, skuteczny, elastyczny, mobilny, sympatyczny (...) - długo by wymieniać pozytywne cechy. Najważniejsze - z sukcesem negocjuje warunki kredytowe, wpływa na opieszałość pracowników banków i ekpresowo załatwia wszelkie formalności. W wykonaniu Pana Pawła załatwienie kredytu jest bezstresowe i bezproblemowe. Panie Pawle - po raz wtóry serdecznie dziękuję!

Kamila K.

1 2 3 4 5
5/5
Pan Paweł to doradca profesjonalny, cierpliwy i bardzo pomocny. Doskonale zna rynek finansowy i potrafi dobrać optymalne rozwiązanie dla każdej osoby. Współpraca z Nim była bezcenna. Serdecznie polecam.

Asia Karwecka

1 2 3 4 5
5/5
Na swojej drodze, jak każdy z nas, spotykam wielu ludzi, o różnych profesjach, podejściach do życia, pełnych, bądź niepełnych pasji. Pan Paweł ma w sobie pasję i do życia, i do swojego zawodu, a przede wszystkim ogromny zasób wiedzy i doświadczenia stojące na fundamentach niewiarygodnego spokoju. Podejść do kredytu miałam mnóstwo, ale dopiero teraz z pomocą Pana Pawła postanowiłam uścisnąć dłoń Bankowi. Okazuje się, że złożenie kilkudziesięciu parafek i podpisów pod deklaracją na dość długi czas może odbywać się w warunkach wręcz medytacyjnych. Zadawanie pytań jest zawsze na miejscu, a rzeczowa, sprawdzona odpowiedź podana w bardzo przystępny sposób. Używając łagodnych kolokwializmów Pan Paweł jest jedną z najbardziej w porządku osób jakie w ogóle znam, a już na pewno nr 1 na podium „wporządkości” pośród doradców finansowych (w mojej ocenie rzecz jasna). Polecam szczerze i chcę bardzo serdecznie podziękować Panie Pawle za tak fachową obsługę i podejście do drugiego (bądź co bądź) zagubionego w tym trudnym momencie, człowieka.

Łukasz W.

1 2 3 4 5
5/5
Korzystając z usługi doradztwa finansowego stawiałem na elastyczność i wysokie kompetencje, dzięki którym większość spraw mogłem załatwić podczas jednego spotkania. Z doradztwa p. Pawła Karpińskiego skorzystałem około 2 lat temu, a namiary dostałem z polecenia i nie żałuję kontaktu do dnia dzisiejszego. Pan Paweł prowadził moją sprawę bardzo profesjonalnie i rzeczowo, szczegółowo odpowiadając na każde zadane pytanie. Swoim podejściem zorientowany był przede wszystkim na potrzeby klienta. Także zdecydowanie polecam gdyż mało jest takich ludzi z tak ogromnym doświadczeniem i wiedzą! Najlepszą rekomendacją są zadowoleni klienci – ja nim jestem.

Krzysztof Ł.

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Pana Pawła jako doradcę kredytowego ,który w bardzo krótkim czasie pomógł mi wybrać najlepszą i najbardziej optymalną ofertę kredytu. Doskonała orientacja na rynku finansowym jak również jego wysokie kompetencje , perfekcyjna praca i skuteczność działania jak i miła, sympatyczna atmosfera towarzysząca w czasie współpracy z Panem Pawłem zasługują na szczególne uznanie i pochwałę. Profesjonalnie rozpoznaje potrzeby klienta, w prosty i zrozumiały sposób przedstawia możliwe rozwiązania, i zawsze stara się doradzić tak, aby klient był na (100%) usatysfakcjonowany. Gorąco polecam.

Iwona R.

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie mogę polecić Pana Pawła w 100%. Pomoc w zorganizowaniu potrzebnych dokumentów, wypełnieniu wniosku i w samym załatwieniu kredytu ze strony Pana Pawła wzorowa i godna podziwu nie spodziewałam się ze to możne trwać tak krotko. Polecam jak najbardziej i jeśli będzie jeszcze taka potrzeba na pewno skorzystam jeszcze z pomocy tak doświadczonego doradcy !!!

Marlena i Marcin L.

1 2 3 4 5
5/5
Rzetelny, profesjonalny, kreatywny i bardzo sympatyczny:) Dzięki Panu Pawłowi spełniło się nasze marzenie i kupiliśmy upragnione mieszkanie. Pan Paweł bezstresowo przeprowadził nas przez całą, zawiłą procedurę bankową. W każdej sytuacji był dla nas do dyspozycji. Serdecznie i gorąco polecamy:)

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.