Paulina Tokarska

Ekspert finansowy

Adres

Legnicka 56 , 54-204 Wrocław
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Nazywam się Paulina Tokarska i jestem ekspertem kredytowym z Wrocławia z ponad 10 – letnim doświadczeniem w branży finansowej. W swojej karierze zawodowej miałam okazję pracować jako doradca w największych bankach w Polsce, takich jak Nordea Bank, Deutsche Bank oraz Santander, uzyskując po drodze certyfikat analityka kredytowego.

Zdobywane przez lata doświadczenie pozwoliło mi nie tylko na osiągnięcie gruntownej wiedzy na temat kredytów, ale również na poznanie całego procesu zarówno od strony doradcy, jak i banku udzielającego finansowania. Wszystkie te elementy w mojej codziennej pracy dają mi możliwość sprawnego poruszania się po rynku usług kredytowych i przygotowania najlepszej oferty skrojonej pod indywidualne potrzeby wnioskującego.

Co równie ważne - moja znajomość lokalnego sektora usług okołokredytowych gwarantuje takie pokierowanie sprawą, aby możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania i zminimalizować koszty dodatkowych usług.

Na co dzień pracuję jako niezależny ekspert kredytowy, współpracujący z większością banków w Polsce, działając na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego. Całość mojej pracy nadzorowana jest przez Komisję Nadzoru Finansowego, dzięki czemu moi Klienci mogą mieć pewność najwyższych stosowanych przeze mnie standardów.

Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Kaja Sałata

1 2 3 4 5
5/5
Kompetentna, bardzo pomocna ekspertka. Zostałam niemalże bezstresowo przeprowadzona przez cały proces, a Pani Paulina odpowiadała na wszystkie moje pytania (nawet te z pozoru głupie :D). Jestem bardzo zadowolona

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.