Mirosław Gładecki

Ekspert finansowy

Adres

Słomińskiego 17 Lokal 18, 00-195 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Praca w banku nauczyła mnie systematyczności i szeroko pojętych finansów, ale jednocześnie uniemożliwiała swoimi procedurami i ograniczoną paletą produktów – bycie prawdziwym doradcą. Dzisiaj współtworzę Warszawskie Towarzystwo Kredytowe i łączę w pracy doradcy umiejętności merytoryczne wyniesione z banków, ale również wrodzoną kreatywność. Od ponad 10 lat ciężko pracuję na swoje nazwisko i zaufanie Klientów.

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych i firmowych.

Moim największym sukcesem jest to, że moi pierwsi klienci nadal polecają mnie swoim znajomym.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 75 opinii

Piotr K.

1 2 3 4 5
5/5
Zdecydowanie polecam Pana Mirka. Potrafi bardzo sprawnie „ogarnąć” cały proces ubiegania sie o kredyt tak, że zaangażowanie klienta jest na poziomie absolutnie minimalnym. W ciągu ostatniego roku Pan Mirek pomógł uzyskać mi dwa kredyty, w dwóch róznych bankach w tym jeden z mocno skomplikowaną sytuacją prawną inwestycji co wymagało dużego zaangażowania i cierpliwości. Zdecydowanie polecam osobom, które nie mają czasu na samodzielne bieganie do banku i szukają profesjonalnego wsparcia w uzyskanuiu kredytu.

Agnieszka I.

1 2 3 4 5
5/5
Gorąco polecam Pana Mirka, jako doradcę kredytowego!!! Dostałam kontakt do Pana dużo wcześniej, nim zaczęłam starać się o kredyt hipoteczny, ponieważ mój poprzedni doradca niestety się nie sprawdził. Od początku było widać wielkie zaangażowanie, profesjonalizm i chęć pomocy. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu- serdeczny, cierpliwy, kompetentny, bez opóźnień odpowiada na wszystkie pytania. Potrafi odnaleźć się również w tych bardziej skomplikowanych przypadkach, mam wrażenie że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Bardzo dziękuję, Panie Mirku, za pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego

Justyna

1 2 3 4 5
5/5
Pan Mirek to nie tylko doradca, ale życzliwy opiekun całego procesu kredytowego. Profesjonalizm, wiedza, serdeczność i oddanie swojej pracy to jego cechy wyróżniające. Jestem przekonana, że gdyby nie on moje starania o kredyt zakończyłyby się fiaskiem. Dziękuję za wszystko i polecam każdemu!

Basia

1 2 3 4 5
5/5
Pan Mirek jest profesjonalistą. Świetnie doradził podczas wybierania odpowiedniej opcji kredytowej, wytłumaczył wszystkie procesy i niuanse niezrozumiałe dla laika. Cechuje się również ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością. Jest niewątpliwie godny polecenia.

Jan Bondyra

1 2 3 4 5
5/5
Sprawnie, merytorycznie i w dobrej atmosferze. Bardzo dobrze współpracowało mi się z Mirkiem przy szukaniu kredytu hipotecznego. Ciekawe pomysły out of the box, na które z pewnością sam, bez znajomości rynku, bym nie wpadł. Polecam.

Ola P.

1 2 3 4 5
5/5
Kontakt do pana Mirka dostałam od znajomego. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Później było już tylko lepiej. 100% profesjonalizmu. Jestem zielona w temacie kredytów, Pan Mirosław wszystko mi objaśnił i przeprowadził za rękę do samego końca. Polecam !!!!

Paweł Szczepański

1 2 3 4 5
5/5
Panie Mirku, Bardzo duża wiedza i zaangażowanie to cechuje Pana. Miałam wrażenie, że walczy Pan o mój kredyt tak jakby go sam miał wziąć. Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście, odbieranie telefonów, informowanie o kolejnych etapach uzyskania kredytu i zrozumieniu moich potrzeb. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, nie czarował Pan, że jest super i będzie szybka decyzja. Wszystkim osobom, które będą przymierzać się do zaciągnięcia kredytu hipotecznego szczerze będę Pana polecał. Na koniec mogę pochwalić się Panu, że dzisiaj zaczęliśmy budowę.

Kasia i Daniel Kuciccy

1 2 3 4 5
5/5
Na Pana Mirka trafiliśmy przypadkowo po przez rekomendację znajomej osoby. Dzisiaj, po długiej i żmudnej walce o kredyt z całą pewnością możemy polecać Pana Mirka jako doradcę kredytowego. Pan Mirek wspierał nas przez rok za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Sami byśmy polegli w tych wszystkich zawiłościach kredytowych. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że Pan Mirek jest osobą godną zaufania i posiada bardzo rozległą wiedzę w temacie kredytów. Pan Mirek cały czas uprzejmie odpowiadał na wiele trudnych pytań i angażował się w cały proces w 100%. Dzięki pomocy Pana Mirka możemy cieszyć się budową naszego domu. Serdecznie polecamy!

Gosia i Adrian Baldachowscy

1 2 3 4 5
5/5
Kontakt do Pana Mirka otrzymaliśmy od znajomej i muszę przyznać, że lepiej nie mogliśmy trafić. Marzyliśmy o większym mieszkaniu ale posiadając inne zobowiązania, doradcy z innych banków proponowali nam rozwiązania nie do przyjęcia. Natomiast podczas pierwszej wizyty z Panem Mirkiem czuliśmy się jak na terapii finansowej wszystko dokładnie i szczerze przeanalizowane. Cały proces kredytu hipotecznego trwał bardzo długo, niestety większość wynikała z naszych problemów ale Pan Mirek ze wszystkim poradził sobie świetnie ! Jest kompetentny, wyrozumiały a przede wszystkim cierpliwy. Polecamy Pana Mirka bo z jego profesjonalizm można poukładać wszystkie sprawy finansowe i cieszyć się nowym mieszkaniem !

Konrad

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo sensowny, pomocny i doświadoczony doradca. Polecam

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.