Michał Traut

Ekspert finansowy

Adres

Bagatela 11 Lokal 1, 00-585 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Od 2012 roku jestem związany z rynkiem finansowym. Pomagam klientom uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny na zakup wymarzonej nieruchomości, czy realizację innych celów. Wspieram klientów w całym procesie zakupu, od analizy zdolności, poprzez przygotowanie i sprawdzenia wymaganych dokumentów, weryfikację wartości nieruchomości, negocjację z zbywcami i deweloperami, porównanie i omówienie ofert kredytów po złożenie i przeprocesowanie wniosków, omówienie umowy kredytowej i uruchomienie kredytu.

Współpracuję z klientami długofalowo oferując konsultacje i wsparcie swoją wiedzą i doświadczeniem długo po zakończonej transakcji.

Pomagam również w znalezieniu najlepszej oferty kredytów gotówkowych oraz ubezpieczeń na życie, majątkowych i komunikacyjnych.

Zapraszam na konsultację.
.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Michał

1 2 3 4 5
5/5
Profesjonalna obsługa i szczegółowo omówione oferty Banków. Bardzo dobry kontakt.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.