Mateusz Dłubak

Ekspert finansowy

Największą przygodą życia jest to co jeszcze przed nami...

Adres

Słowiańska 51 , 64-100 Leszno
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

W bankowości i pośrednictwie kredytowym pracuję od 2007 roku.
Posiadam doświadczenie w branży finansowej, zarówno jako ekspert finansowy, jak i menadżer. Wcześniej pracowałem m.in. w Gold Finance, GE Money Banku, Banku BPH, w których byłem odpowiedzialny za rozwój sprzedaży kredytów hipotecznych.

Jestem Absolwentem Poznańskiej Wyższej Szkoły Biznesu i Języków Obcych na kierunku Zarządzanie w biznesie.

Jako wykwalifikowany ekspert współpracuję z największymi bankami, deweloperami, biurami nieruchomości oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Wraz z moim zespołem pomogłem już ponad 3 tysiącom klientów w sfinansowaniu ich najważniejszego marzenia, jakim jest własna nieruchomość.

Najważniejsze są dla mnie profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów. Dzięki temu uzyskuję dalsze polecenia, referencje i rekomendacje.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 33 opinie

Krzysztof Martini

1 2 3 4 5
5/5
Pan Mateusz w pełni profesjonalnie przeprowadził całą procedurę związaną z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Pierwszy raz staraliśmy się o kredyt, więc jego pomoc była nieodzowna, gdyż cała procedura była to dla nas dość skomplikowana. Dzięki jego zaangażowaniu praktycznie nie odczuliśmy, że załatwiamy coś tak bardzo istotnego. W razie potrzeby na pewno skorzystamy ponownie z jego usług, które też serdecznie polecamy innym.

Anna Zink

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.

Arleta Matuszewska

1 2 3 4 5
5/5
Polecam

Monika Kaczmarek

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo miła I kompetentna obsługa. Polecam

zuzanna

1 2 3 4 5
5/5
Na swojej drodze życiowej i zaowodowej miałam okazję poznać wielu ludzi z różnych branż, ale z takim profesjonalistą miałam okazję współpracować pierwszy raz. Ogromnie dziękujemy!

Agata

1 2 3 4 5
5/5
Jeśli potrzebujesz kredytu to lepiej trafić nie możesz :) Człowiek przy tak ważnej decyzji czuje się w pełni zaopiekowany, kontakt rewelacyjny. Polecam !

Michał

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Pana Mateusza, super kontakt, wszystkie sprawy załatwione bardzo szybko i profesjonalnie.

Magda Woźniak

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam.

Katarzyna Krupka

1 2 3 4 5
5/5
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Rzetelna, miła i profesjonalna obsługa. Pan Mateusz sprawił, że wzięcie kredytu hipotecznego poszło bez zbędnego stresu i bez przeszkód. Serdecznie polecam!

Małgorzata W.

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Pana Mateusza każdemu ! Lepiej nie mogliśmy trafić. Pełne zaangażowanie i przeprowadzenie przez cały proces kredytowy najwyższym poziomie. Dla Pana Mateusza nie ma rzeczy niemożliwych !

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.