Mariusz Szmidt

Ekspert finansowy

Sukces zaczyna się od czystej kartki

Adres

Innowacyjna 1 , 16-400 Suwałki
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Obecnie posiadam otwarty przewód doktorski na wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu w Białymstoku. Dodatkowo jestem nauczycielem akademicki. Wykładowcą m.in. ekonometrii, zarządzania projektami oraz matematyki finansowej. Angażuję się w prace społeczne. Od wielu lat jestem członkiem Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Paliatywnej w Suwałkach. Zasiadałem w Radzie Programowej Polskiego Radia Białystok. Byłem współzałożycielem Północno-Wschodniego Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych w Suwałkach.
Przez osiem lat związany byłem z suwalskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, w którym pełnił kierownicze stanowiska. Odpowiadałem za realizację projektów krajowych i międzynarodowych, wspieranie lokalnych przedsiębiorców oraz startupów, zarówno funkcjonujących jak i wchodzących na rynek. Przez dwa lata – jako dyrektor Agencji Rozwoju Regionalnego ARES w Suwałkach S.A. – zarządzałem funduszem pożyczkowym z kapitałem 50 mln zł. Oprócz działalności akademickiej prowadzę firmę Blank Paper.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.