Łukasz Woźniak

Ekspert finansowy

Adres

Opinie

1 2 3 4 5
5 12 opinii

Rafał

1 2 3 4 5
5/5
Miły, rzetelny i konkretny! Za sprawą Pana Łukasza otrzymałem najlepszy kredyt hipoteczny na rynku z minimum formalności.

Paulina

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Pana Łukasza, jako specjalistę godnego zaufania. Pan Łukasz pomógł nam znaleźć najbardziej optymalny w naszej sytuacji kredyt gotówkowy pozwalający na realizację celu oraz spłacenie wcześniej zaciągniętego kredytu gotówkowego. Pan Łukasz zaproponował nam kilka rozwiązań i pomógł wybrać najlepszą opcję. Przygotowanie dokumentów oraz kontakt w temacie odbywał się szybko i sprawnie. Pan Łukasz poza swoimi kompetencjami odznacza się punktualnością, dotrzymuje terminów, przy czym jest pogodnym i życzliwym człowiekiem. Polecamy

Paweł

1 2 3 4 5
5/5
Polecam tego człowieka. Wszystko szybko i sprawnie. Co najważniejsze realna ocena sytuacji i możliwość. Napewno w przyszłości będę korzystał z usług Pana Łukasza a teraz polecam wszystkim. Zadowolony klient

Kinga Sabat

1 2 3 4 5
5/5
Numer do Pana Łukasza dostałam od znajomej, gdy chcieliśmy kupić z mężem mieszkanie. Pomagał nam od samego początku z zrozumieniu ofert bankowych, wypełnianiu dokumentów, aż do momentu podpisania umowy kredytowej. Bardzo miły i profesjonalny człowiek. Polecam w 100%.

Paweł

1 2 3 4 5
5/5
Do Pana Łukasza Woźniaka trafiłem właściwie przez przypadek, dziś mogę powiedzieć „szczęśliwy przypadek”. Jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej i sposobie bycia budzącym sympatię już przy pierwszym kontakcie. Zawsze miły, uśmiechnięty i chętny do odpowiedzi na wszystkie pytania. Nieustająco dostępny przez telefon i e-mail, jeżeli nie może odebrać – oddzwania. Doskonale zorientowany w przepisach i realiach bankowych. Doradza, ale pozostawia decyzję. Uprzedza o ewentualnych trudnościach jakie mogą się pojawić, jak również o takich których pewnie nie będzie – ale wykluczyć ich nie można. Sam załatwiał formalności w bankach (w moim przypadku w trzech), a tam gdzie musiałem być osobiście, służył wsparciem. Cały czas trzymał rękę na pulsie i natychmiast zawiadamiał o kolejnych etapach skomplikowanej procedury. Dla laika to na prawdę trudne do przebrnięcia. Teraz mogę powiedzieć, że bez pomocy Pana Łukasza na pewno nie udało by się uzyskać kredytu w terminie do którego musiałem się zobowiązać, a może w ogóle nie udało by się go uzyskać. Można powiedzieć, że to taki „Anioł Stróż od czarnej roboty”. To ogromna rzadkość, by ktoś o tak rozległej fachowej wiedzy i ogromnym doświadczeniu – był jednocześnie tak rzetelny, przystępny i sympatyczny. Gdybym miał komuś polecić doradcę kredytowego – to na pewno byłby to Pan Łukasz Woźniak.

Arkadiusz

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Pana Łukasza jako profesjonalnego doradcę. Szybkie załatwienie sprawy, miły kontakt, fachowa wiedza.

Magda

1 2 3 4 5
5/5
Polecam korzystanie z usług pana Łukasza. Od pierwszego maila czy telefonu fachowa obsługa, wyjaśnienie wszystkich zawiłych szczegółów i wybór najlepszej oferty. Pan Łukasz zawsze był "dostępny" i chętnie służył pomocą. Wszystkie informację przekazywał w sposób jasny i rzeczowy, bez tzw. "owijania w bawełnę". Jeśli kiedykolwiek będę musiała skorzystać z kolejnej oferty kredytu czy pożyczki na pewno skorzystam z usług pana Łukasza.

Patrycja

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam Pana Łukasza. Wiarygodny, profesjonalny doradca. Jestem bardzo zadowolona. Każdemu kto potrzebuje doradcy, poleciła bym Pana Łukasza

Karina i Grzegorz

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecamy Pana Łukasza. Jest on rzetelnym, miłym, otwartym na wszelkie pytania doradcą finansowym o każdej porze, czy to telefonicznie bądź mailowo. Dzięki Panu Łukaszowi udało się nam otrzymać kredyt. Przedstawił nam najkorzystniejsze oferty i pomógł w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Dziękujemy i gorąco polecamy.

Daniel

1 2 3 4 5
5/5
Witam chciałem zarekomendować Pana Łukasza i osobiście polecić do skorzystania z jego usług. Jest obeznany w tym co robi. Mimo złych rokowań zawsze stara się mieć jakiś pomysł do zrealizowania wiec mogę tylko podziękować za pomoc i życzyć by dalej pomagał takim osoba jak np ja. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.