Joanna Szymczak

Ekspert finansowy

Są w życiu rzeczy, które warto i są takie, które się opłaca

Adres

Jasna 15 , 00-003 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Pracuję w branży finansowej od 2007 roku – wtedy, jako studentka ekonomii zostałam zatrudniona na stanowisko asystentki oddziału w jednej z największych i najbardziej znaczących w tamtym czasie firm pośrednictwa finansowego, Expanderze. W kolejnych latach pracowałam u konkurencji – w Open Finance, Credit Care i ANG, już jako samodzielny doradca klienta. Przez kilka lat byłam również analitykiem w FDPA - funduszu pożyczkowym dla przedsiębiorców, będącym pośrednikiem Banku Gospodarstwa Krajowego, mam zatem wszechstronne doświadczenie w kredytach dla klientów indywidualnych i biznesowych. W trakcie swojej pracy odbyłam szereg specjalistycznych szkoleń i cały czas dbam o rozwój swoich kompetencji, ponieważ aktualizacja wiedzy jest w mojej profesji bardzo istotna. "Są w życiu rzeczy, które warto i są takie, które się opłaca". Co "warto"? - każdy z nas wie najlepiej. Co się "opłaca"? - chętnie dla Państwa przeanalizuję. Zapraszam do współpracy

Publikacje

więcej artykułów

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 16 opinii

Andrzej

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sumieniem mogę polecić doradztwo Pani Joanny. Razem doprowadziliśmy do końca dwa kredyty, bez przeszkód, zgodnie z oczekiwaniami. Jako Klient, mogłem liczyć na profesjonalną i rzeczową pomoc oraz bardzo dobry kontakt. Na duży plus również szerokie rozeznanie rynku i aktualnej sytuacji w temacie finansów. Polecam.

Olgierd

1 2 3 4 5
5/5
Kontaktowałem się z kilkudziesięcioma ekspertami kredytowymi, współpracowałem z kilkoma i nikogo tak nie polecam jak pani Joanny. Energiczna, profesjonalna, zaangażowana, dodatkowo fenomenalnie responsywna Można spokojnie zdjąć z głowy sprawy banku, analizowania ofert, umów - wszystko drobiazgowo sprawdzone. W detalach wiedziałem na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku u pracodawcy, pani Joanna przeprowadziła nasz wniosek przez wyjątkowo skomplikowaną sytuację z księgą wieczystą, gdzie standardowe rozwiązania zabrały by szanse na kredyt. Jako wisienkę dodam, że pracownicy banku cieszyli się że działamy poprzez eksperta: "dobrze że jest ktoś, kto ogarnia". Warto współpracować nawet dla samej życzliwość i poczucia humoru :)

Marcin Morawski

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną! Pomogła mi w znalezieniu najlepszego rozwiązania kredytowego, dokładnie analizując moje potrzeby i możliwości. Jej profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie są godne podziwu. Pani Joanna była zawsze dostępna, gotowa do odpowiedzi na każde moje pytanie, nawet po godzinach pracy. Dzięki niej cały proces kredytowy przebiegł sprawnie i bezstresowo. Na pewno wrócę do Pani Joanny w przyszłości i będę ją polecać każdemu, kto potrzebuje pomocy w uzyskaniu kredytu. Dziękuję za wszystko!

Mariusz Jakielski

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam! Pani Joanna pomogła Nam w znalezieniu najlepszego rozwiazania kredytowego. Cierpliwie i krok po kroku analizowała nasze potrzeby. Bardzo doceniamy, także stały kontakt, który był dla nas bardzo ważny w tym czasie. Zdecydowanie będziemy polecać, a także wracać do Pani Joanny

Krzysztof

1 2 3 4 5
5/5
Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Joanną. Profesjonale i rzetelne podejście. Na każdym etapie można liczyć na pomoc. Gorąco polecam!

Mariusz Szerenos

1 2 3 4 5
5/5
Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia Pani Joanny. Najbardziej widoczne podczas współpracy z Panią jest kompleksowe podejście do klienta oraz co w dzisiejszych czasach jest trudne, czyli terminowość i przedstawianie realnych terminów.

Karolina

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam Panią Joanne - był to mój pierwszy kredyt przez co nie wiedziałam jak wyglądają wszystkie procedury w bankach. Pani Joanna wszystko wyjaśniła, doradziła i była zaangażowana w całą sytuację. Często zdarzało się, że potrzebowałam porady w późniejszych godzinach a Pani Joanna zawsze była dostępna i bardzo pomocna. Polecam z całego serca, nie wyobrażam sobie załatwiać tych wszystkich spraw sama :)

Dominika Lipska

1 2 3 4 5
5/5
Polecam z całego serca współpracę z Panią Joanną. Cały proces kredytowy przebiegł sprawnie, pomimo trudności z naszej strony na samym początku. Pani Joanna jest osobą z ogromną wiedzą, bardzo sympatyczną i zaangażowaną. Od samego początku do końca tłumaczyła nam wszystkie zagadnienia, cierpliwie odpowiadała na każde pytania. Polecam serdecznie :)

Beata

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam!!! Cały proces ubiegania się o kredyt przebiegł sprawie, szybko i w przyjaznej atmosferze. Pani Joanna jest osobą kompetentną, pomocną i zaangażowaną.

Anna Karaś

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną. Jest profesjonaliską i posiada ogromną wiedzę, którą potrafi się dzielić. Jest przy tym bardzo zaangażowana i wspierająca. Pomogła mi uzyskać kredyt hipoteczny i przeprowadziła przez cały proces. Dzięki tej współpracy zaoszczędziłam mnóstwo czasu i zawsze czułam, że jestem w dobrych rękach. Komunikacja z Panią Joanną jest zawsze bardzo łatwa i przyjemna. Natychmiast oddzwania czy odpisuje, na bieżąco informuje o rozwoju wydarzeń. Jest na bieżąco ze zmianami w przepisach, również tymi dopiero planowanymi, co pozwala Jej doradzać opcję najlepszą dla klienta. Doradztwo na najwyższym poziomie. Na pewno wrócę do niej w przyszłości. Bardzo dziękuję za Pani pomoc!

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.