Joanna Kłobukowska

Ekspert finansowy

Działamy dla Was, aby finanse nie miały przed Wami tajemnic !

Adres

Dworcowa 73 Lokal 5, 85-009 Bydgoszcz
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Zamiłowanie do finansów pojawiło się u mnie już w podstawówce, oczywistym był więc wybór studiów na wydziale Finansów i Rachunkowości, które zakończyłam tytułem magistra na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać jeszcze w trakcie studiów pracując prawie 2 lata jako Doradca Finansowy w firmie GoldenEgg. Następnie od 2009roku nawiązałam współpracę z firmą Open Finanse S.A., gdzie już wtedy wiedziałam, że bycie Ekspertem Finansowym to jest to co chce robić w życiu. Po 11 latach czas było jednak się pożegnać. Obecnie razem z mężem prowadzimy biuro w Bydgoszczy, jednak zgłaszają się do nas klienci z całej Polski. Nasze wspólne motto:
Działamy dla Was, aby finanse nie miały przed Wami tajemnic.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.