Izabela Rybak

Ekspert finansowy

Adres

Pl. Wiosny Ludów 2 , 61-831 Poznań
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne

O mnie

Jestem niezależnym ekspertem kredytowym, specjalizującym się w kredytach hipotecznych. Moje biuro mieści się samym centrum Poznania, w Kupcu Poznańskim. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując przez wiele lat w bankowości, a od ponad 15 lat pomagam Klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Każdego Klienta traktuję bardzo indywidualnie, starając się wejść w jego położenie i dopasować kredyt hipoteczny do jego potrzeb. Jedną z zalet skorzystania z moich usług jest to, że posiadam oferty wszystkich komercyjnych banków zebrane w jednym miejscu. Jestem ekspertem niezależnym i nie reprezentuję żadnego Banku.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.