Grzegorz Zarychta

Ekspert finansowy

Adres

pl. Pocztowy 16 Lokal 3, 65-305 Zielona Góra
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

Nazywam Się Grzegorz Zarychta. Jestem absolwentem Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej. Świat finansów to moja pasja. W swojej codziennej pracy staram się przybliżyć moim klientom świat finansów aby mogli świadomie podjąć właściwe decyzji dotyczących ich przyszłości. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych i gotówkowych współpracując z wszystkimi największymi bankami w Polsce. Obecnie poszerzyłem zakres działania o ubezpieczenia, zarówno majątkowe jak i życiowe. Zapraszam do kontaktu.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Niemiecki

Opinie

1 2 3 4 5
5 1 opinia

Leszek Stojanowski-Han

1 2 3 4 5
5/5
Pan Grzegorz jest bardzo kompetentną i pomocną osobą a do tego niezwykle miłą. Uzyskałem konkretną pomoc i jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.