Edyta Marczuk

Ekspert finansowy

Życie jest po to, żeby żyć.

Adres

Piłsudskiego 67 , 24-100 Puławy
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Fotowoltaika

O mnie

Nazywam się Edyta Marczuk. Moje doświadczenie w różnych instytucjach finansowych zdobywałam przez 21 lat zarówno jako doradca klienta, specjalista ds. kredytów hipotecznych jak i dyrektor oddziału. Swoją drogę zawodową rozpoczęłam w Lukas Banku. Kolejne miejsca pracy to Polbank i Raiffeisen Bank. Ponieważ zawsze brakowało mi różnorodności ofert dla klientów, w 2018 roku postanowiłam związać się z pośrednictwem kredytowym i ubezpieczeniowym.
Jako wykwalifikowany ekspert z wieloletnim doświadczeniem aktualnie współpracuję z największymi bankami, biurami nieruchomości i firmami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu mam możliwość kompleksowej obsługi moich klientów. Satysfakcję sprawia mi to, że mogę pomagać klientom w spełnianiu ich marzeń i patrzeć na ich radość z osiągnięcia celu jakim jest własna nieruchomość.
W pracy cenię sobie profesjonalizm, wysoką jakość świadczonych usług, szczerość w stosunku do klientów i ich zadowolenie.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.