Artur Aksiutin

Ekspert finansowy

Adres

Długa 4 Lokal 7, 61-848 Poznań
sprawdź dojazd

Opinie

1 2 3 4 5
4.75 12 opinii

Marlena Mielczarek

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam pana Artura Aksiutina. Kompetentny, profesjonalny doradca. Kredyt udało się załatwić bardzo szybko, pomimo faktu, że czas pandemii temu nie sprzyja.

Marta Gralewicz

1 2 3 4 5
2/5
Witam, nie polecam, żałuję wyboru Pana Artura - nie informuje na bieżąco, ociąga się z przekazywaniem informacji, trzeba dopytywać, wydzwaniać. Teraz najlepsze - nie pojawił się na podpisaniu umowy kredytowej, nie poinformował nawet o tym, wysłał jedynie emaila przepraszającego po fakcie. Przy małych kredytach ewidentnie nie opłaca mu się starać. NIE POLECAM.

Adam Manysiak

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam Pana Artura. Pełen profesionalista a zarazem sympatyczny facet. Gdyby nie on to z narzeczoną moglibyśmy pomarzyć o kredycie. Teraz czekamy za kluczami do nowego mieszkania. Polecam w 100% każdemu z czystym sumieniem.

Ewelina Cusari

1 2 3 4 5
5/5
Pan Artur to doradca na 6. Szczerze polecam nawet osobom spoza Poznania. Mieszkam ponad 300 km od Poznania, a mimo to, Pan Artur utrzymywał bardzo dobry kontakt telefoniczny, mailowy a nawet smsowy. Oczywiście kredyt jest. Choć swoje zadanie Pan Artur zakończył z chwilą podpisania przez nas umowy kredytowej, nadal służy nam pomocą przy wypłatach kolejnych transz kredytu.

Sławek Matuszczak

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo gorąco polecam. Pan Artur dba w 100% o dobro kredytobiorcy, a nie o swoje własne czy też "zaprzyjaźnionego banku". Świetny kontakt i bardzo dobra znajomość i zrozumienie rynku kredytów hipotecznych.

Nadia Bryl

1 2 3 4 5
5/5
Trudno o bardziej kompetentnego doradcę, o równie wysokiej kulturze pracy! Kilkakrotnie pomógł mi rozwiązać całkiem niestandardowe plany kredytowe. Mam do niego pełne zaufanie, a zwrotnie wsparcie w każdym potrzebnym zakresie.

Klaudyna Krzyżostaniak

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam - jest to najlepszy doradca na jakiego do tej pory trafiłam. Dzięki profesjonalnej ocenie sytuacji i możliwości w niedługim czasie udało mi się uzyskać kredyt na mieszkanie. Od początku do końca widziałam pełne zaangażowanie z Jego strony, a na każde moje pytanie odpowiadał wyczerpująco, więc z całą pewnością mogę stwierdzić, że posiada dużą wiedzę i doświadczenie.

Tomasz Szewczyński

1 2 3 4 5
5/5
Poprzedni doradca nie dawał nam szans na kredyt w ogóle ze względu na działalność gospodarczą. Jak tylko Pan Artur się o tym dowiedział, od razu zapewnił nas, że bez problemu uda nam się uzyskać pozytywną decyzję kredytową. Wszystko załatwiał w tempie iście expresowym, nie musieliśmy się o nic martwić, a na wszelkie nasze wątpliwości znał odpowiedzi, tłumacząc zawiłości bankowych procedur. Dość szybko udało się otrzymać pozytywną odpowiedź z kilku banków i mogliśmy wybrać najbardziej korzystną dla nas ofertę. Profesjonalnie, miło i przede wszystkim skutecznie. Gdyby ktoś z mojej rodziny lub znajomych myślał o kredycie, wiem do kogo ich skierować.

Paweł Mastalerz

1 2 3 4 5
5/5
Bardzo kompetentny, sprawny, konkretny doradca, przy tym sympatyczny i kulturalny. I co najważniejsze skuteczny. Po doświadczeniach z innymi doradcami, z pełnym przekonaniem mogę polecić Jego osobę. Szczerze opowiedział o możliwościach, później wszystko zostało potwierdzone decyzjami z banków. Osoba profesjonalna i dysponująca dużą wiedzą. Polecam każdemu poszukującemu kredytu.

Sebastian Sroga

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam pana Artura Aksiutina. Wszystko załatione w jak najkrótszym czasie oraz bez zbędnych pytań oraz formalności.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.