Anna Wasilewska

Ekspert finansowy

Lubię to co robię, dlatego robię to dobrze.

Adres

Tarnogajska 18 Lokal 205, 50-512 Wrocław
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm

O mnie

Jestem ekspertem kredytowym specjalizującym się w kredytach hipotecznych na zakup nieruchomości i budowy domu oraz w kredytach gotówkowych i firmowych. Moje dziesięcioletnie doświadczenie, umożliwia rzetelną ocenę sytuacji moich klientów, daje im poczucie bezpieczeństwa oraz pozwala skupić się na realizacji marzeń zamiast na stresie związanym z procedurami kredytowymi. Oferuję indywidualne podejście do każdego klienta, a dzięki współpracy z wieloma Bankami zapewniam szeroki wachlarz ofert odpowiadający jego potrzebom.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.