Aleksandra Wójtowicz

Ekspert finansowy

"Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto."

Adres

Żeromskiego 30 , 26-600 Radom
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe

O mnie

W branży finansowej pracuję od 2007 roku. Swoje doświadczenie zdobywałam w największych ogólnopolskich firmach świadczących usługi pośrednictwa finansowego, pomagając klientom w wyborze najkorzystniejszych ofert kredytowych, a także doradzając w zakresie ubezpieczeń czy form lokowania oszczędności. W 2014 roku rozpoczęłam pracę w biurze pośrednictwa nieruchomości, co pozwoliło mi wzbogacić moje doświadczenie o obsługę klientów w tym zakresie., a w 2018 roku dołączyłam do drużyny ANG. Od początku mojej zawodowej drogi udało mi się pomóc wielu klientom w spełnieniu ich marzeń o własnym domu bądź realizacji innych życiowych przedsięwzięć a także zabezpieczeniu przyszłości.

Moją specjalizacją są kredyt hipoteczne na zakup nieruchomości na rynku wtórnym lub pierwotnym, budowę lub remont nieruchomości a także pożyczki hipoteczne i kredyty konsolidacyjne. Pomagam również w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu gotówkowego, a także w zakresie ubezpieczeń na życie i majątkowych.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem. Staram się aby klienci, którzy powierzają mi swoje finanse czuli się pewnie i bezpiecznie, bo wiem, że zadowoleni klienci chętnie odwdzięczą mi się licznymi poleceniami.

Najważniejszą wartością , jaką kieruję się w życiu, również tym zawodowym, jest uczciwość. Wiem, że zakup nieruchomości jest szczególną z życiowych decyzji. Dlatego w pracy staram się poznać i zrozumieć potrzeby moich klientów, po to by pomóc im w podjęciu najlepszej decyzji.

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
0 0 opinii

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.