Agata Bujko

Ekspert finansowy

Białystok

Adres

Upalna 1A Lokal 54, 15-668 Białystok
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu

O mnie

Nazywam się Agata Bujko. Posiadam ponad 25-letnie doświadczenie w finansach, które zdobyłam w bankowości jako doradca kredytów hipotecznych i gotówkowych. Pracowałam m.in. w Banku Przemysłowo-Handlowym, Raiffeisen Banku, Credit Agricole. Jako ekspert w pośrednictwie finansowym pomagam Klientom już od ponad 7 lat. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Finansów Zarządzania, kierunki Finanse i Bankowość oraz Zarządzanie i Marketing. Zapewniam wsparcie w uzyskaniu finansowania w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych oraz wsparcie merytoryczne przez cały okres trwania zawartych umów. Współpracuję ponadto z towarzystwami ubezpieczeniowymi, przygotuję ubezpieczenie domu, mieszkania, na życie.
Profesjonalizm, obowiązkowość i rzetelność to cechy, które mnie opisują. Dokładam wszelkich starań, żeby jakość moich usług była na najwyższym poziomie, a każdego Klienta traktuję indywidualnie.

Media społecznościowe

Języki

  • Polski

Opinie

1 2 3 4 5
5 17 opinii

Katarzyna Laskowska

1 2 3 4 5
5/5
Już od pierwszego spotkania wiedziałam, że dobrze zrobiłam przychodząc do Pani Agaty. Niezwykle ciepła i kompetentna kobieta. Cierpliwie wytłumaczyła mi wszystkie aspekty kredytu i przeprowadziła przez cały proces, dzięki czemu nie musiałam się martwić, że gdzieś popełnię błąd. Szczerze polecam.

Justyna Sokołowska

1 2 3 4 5
5/5
Pani Agata była naszym światłem w bardzo ciemnym tunelu; sprawnie i szybko udało się nam dzięki panie Agacie uzyskać kredyt hipoteczny oraz ubezpieczenie nieruchomości na warunkach wymaganych przez bank. Dziękujemy bardzo za pomoc.

Marek Stypułkowski

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecam Panią Agatę Bujko, jest to osoba która już po raz kolejny poprowadziła wszystkie sprawy związane z otrzymaniem kredytu hipotecznego. Wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów a i sama umowa kredytowa była szybciej podpisana niż początkowo było to zakładane. Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta.

Piotr G.

1 2 3 4 5
5/5
Jako eksperta w doradztwie finansowym polecam Panią Agatę Bujko. Jako były klient zawsze mogłem liczyć na doradztwo na wysokim poziomie i kompetentną pomoc. Życzliwe podejście, elastyczność w działaniu i otwartość na słuchanie potrzeb klienta sprawiło, że współpraca z Panią Agatą przebiegła pomyślnie. Nie omieszkam dalej polecać Panią Agatę, aby inni mieli tak dobrze jak ja.

J. Stępińska

1 2 3 4 5
5/5
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Agatą. Na pewno będziemy polecać Panią dalej. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Nadal nie mogę wyjść z podziwu, że wszystko tak szybko i zwinnie udało się dopiąć.

K.Piech

1 2 3 4 5
5/5
Polecam z całego serca. Profesjonalne podejście do klienta Pani Agata jest osobą bardzo zaangażowana w swoją pracę .

Łukasz Szwed

1 2 3 4 5
5/5
Szczerze polecam usługi Pani Agaty, kredyt hipoteczny załatwiony kompleksowo. Trafiłem z polecenia i również polecam.

Krzysztof Sztukowski

1 2 3 4 5
5/5
Pełne zaangażowanie ze strony Pani Agaty, prowadzenie przez proces otrzymania kredytu od A o Z, gorąco polecam.

Marcin Maciejewski

1 2 3 4 5
5/5
Do Agaty trafiłem z polecenia i już inni trafili z mojego polecenia :) Współpraca bezproblemowa, dokładność, wsparcie na każdym etapie i bardzo szybkie działanie. Moja umowa kredytowa była pierwszą podpisaną umową z programem bezpieczny kredyt 2% w Białostockim oddziale banku.

Marta T.

1 2 3 4 5
5/5
Pani Agata, to prawdziwy profesjonalista, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu...doskonale przeprowadzi każdego przez labirynt związany z papierologią kredytową i nie tylko...Już po raz kolejny nasza współpraca zakończyła się sukcesem:) dzięki Pani Agacie spełniamy nasze marzenia:)POLECAMY z czystym sumieniem:)

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.