Adam Hoss

Ekspert finansowy

(u)Śmiech to Zdrowie

Adres

Słomińskiego 17 Lokal 18, 00-195 Warszawa
sprawdź dojazd

Zakres usług: w czym możemy pomóc

  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Ubezpieczenia majątkowe
  • Ubezpieczenia życiowe
  • Finansowanie biznesu
  • Fotowoltaika

Media społecznościowe

Języki

  • Polski
  • Angielski

Opinie

1 2 3 4 5
5 12 opinii

Małgorzata

1 2 3 4 5
5/5
W mojej opinii, cechy które powinien posiadać dobry doradca kredytowy to przede wszystkim profesjonalizm, kompetencja, rzetelność, umiejętność przedstawienia konkretnych rozwiązań. Cechy te niewątpliwie posiada Pan Adam. Co więcej, jest osobą, która już przy pierwszym kontakcie wzbudza zaufanie, natomiast jego poczucie humoru i spokój łagodzi stres związany podejmowaniem ważnych decyzji finansowych. Ponadto, Pan Adam nie tylko rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na pytania dotyczące kredytu, przygotowywał wszelkie dokumenty, jak również w sytuacji „podbramkowej” w moim imieniu kontaktował się z deweloperem. Można wymienić jeszcze wiele plusów współpracy z Panem Adamem, jak świetny i szybki kontakt, dyspozycyjność, czy zaangażowanie, dlatego jeśli akurat potrzebujesz tego typu doradztwa to trafiłeś na właściwą osobę! Jeszcze raz dziękuję za pomoc i z pełnym przekonaniem polecam Pana Adama jako doradcę kredytowego.

Agata M.

1 2 3 4 5
5/5
Pan Adam jest przede wszystkim niesamowicie spokojnym , rzetelnym ,autentycznym z bardzo wysoką kulturą osobistą człowiekiem, co za tym idzie w pełni profesjonalny , serdeczny , doskonale przygotowany do pracy z klientem,który nie zawsze potrafi poruszać się w gąszczu zawiłości kredytowych. Ogromnie dziękuję Panu za czas poświęcony na cierpliwym tłumaczeniu procedur bankowych, i czuwanie nad całością transakcji od pierwszego pomysłu do ostatniego dnia finalizowania umowy.Polecam Pana opiekę każdemu kto chce w bezpieczny i profesjonalny sposób przejść drogę realizacji swoich marzeń ,które nie byłyby możliwe gdyby nie środki pożyczone z banku. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ :)

Igor

1 2 3 4 5
5/5
Szczere i serdeczne podziękowania dla Pana Adama. W dzisiejszych czasach ciągłego pośpiechu i roztargnienia Pan Adam jest postacią wyjątkową, poświęcającą klientowi 100% swojej uwagi i pełnię profesjonalizmu. Na każdym etapie, od pomysłu o własnym "M" aż to otrzymania kluczy, mogłem liczyć na fachową pomoc i autentyczne zainteresowanie. Kredyt został dobrany idealnie do moich potrzeb i możliwości, wszystkie warunki i skomplikowane bankowe terminy jasno i rzetelnie wyjaśnione. Współpraca z Panem Adamem to czysta przyjemność. Dziękuję, polecam i mam nadzieję do "następnego kredytu" !!! ;)

Kasia & Mariusz

1 2 3 4 5
5/5
Pan Adam pomógł nam już przy trzech kredytach (hipoteczny, firmowy oraz linia debetowa). Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Adama jako fachowego doradcę. We wszystkich przypadkach formalności były załatwiane błyskawicznie. Warunki kredytów (w tym tego najważniejszego hipotecznego) były wyjaśnione w sposób zrozumiały dla „laika” dzięki czemu nie było mowy o jakichkolwiek niedomówieniach. Pan Adam cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania, doradził najkorzystniejszą formę kredytowania, co dla kredytobiorcy jest najważniejsze. Zadbał również o całą papierologię. Serdecznie dziękujemy za pomoc i do „następnego kredytu” :)

Michał Ż.

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Pana Adama w 100%. W pełni profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Ma wyśmienite rozeznanie na rynku kredytów hipotecznych. Można być pewnym, że korzystając z jego usług, wynegocjujemy najlepsze możliwe warunki kredytu. Jest w stanie wyjaśnić każdy, nawet najbardziej zawiły punkt umowy laikowi, który przecież nie koniecznie musi się na tym wszystkim znać. W moim przypadku, dzięki jego możliwościom, wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy kredytowej, podpisaniem aktu notarialnego oraz uruchomieniem kredytu udało się załatwić w jedno popołudnie. Dzięki rzetelnemu i jasnemu wyjaśnieniu warunków umowy, stres który towarzyszy zapewne każdej osobie wiążącej się na kolejne naście, lub kilkadziesiąt lat z bankiem jest zdecydowanie mniejszy. W jego podejściu do klienta widać pełne zaangażowanie. Nie odnosi się wrażenia, że jest się jedynie kimś na kim można szybko zarobić. Jeżeli kiedyś będę znowu zastanawiał się nad zaciągnięciem kredytu w banku, na pewno skorzystam z jego usług.

Magda K.

1 2 3 4 5
5/5
Polecam Adama Hossa ze względu na profesjonalne podejście oraz aktywny udział w prowadzonej sprawie od początku do końca. Pan Adam szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania klienta, wykazuje się dużą cierpliwością i dyspozycyjnością. Dzięki indywidualnemu podejściu formalności związane z kupowaniem mieszkania i braniem kredytu stały się dla mnie banalnie proste, mimo że wcześniej nie miałam pojęcia jak się do tego zabrać. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam!

Maciej Sz.

1 2 3 4 5
5/5
Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Adama jako doradcę kredytowego. Dobry kontakt, zaangażowanie oraz Jego wiedza, bardzo pomogły w pokonaniu formalności związanych z wzięciem możliwie najkorzystniejszego kredytu. Również po zaciągnięciu kredytu można liczyć na Jego pomoc w razie pojawiających się wątpliwości.

Natalia i Dariusz R.

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecamy Pana Adama Hossa. Jest to osoba bardzo kompetentna i zna się na tym co robi. Jego pomoc była dla nas bardzo pomocna w otrzymaniu kredytu na nasze pierwsze mieszkanie. Pewnie bez Pana Adama nie byli byśmy w stanie poradzić sobie z wszelkimi formalnościami , co było dla nas ogromnym odciążeniem. Jest osobą godną polecenia. Jeszcze raz dziękujemy za miłą współpracę.

Agnieszka D.

1 2 3 4 5
5/5
Dzięki pomocy Pana Adama udało mi się sprawnie, szybko i bez problemów przebrnąć przez wszelkie formalności bankowe i doprowadzić sprawę do założonego celu. Pan Adam jest osobą profesjonalną, uśmiechniętą i mimo wielu obowiązków zawsze gotową do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Przez cały czas współpracy wykazywał pełne zaangażowanie oraz fachowość. Właściwa osoba na właściwym miejscu!!! Serdecznie polecam.

Aleksandra i Bartłomiej

1 2 3 4 5
5/5
Serdecznie polecamy Pana Adama Hossa jako doradcę finansowego. Pan Adam doskonale zna rynek finansowy, dzięki czemu otrzymaliśmy najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Pan Adam pomógł nam w wyborze, uwzględniając nasze oczekiwania i preferencje. Otrzymaliśmy również dużo wsparcia w kwestii ubezpieczeń. Pan Adam przejął wszystkie obowiązki związane z dokumentami, co znacznie przyspieszyło proces przyznania kredytu. Pan Adam jest bardzo sympatyczny, kompetentny i sumienny, w razie potrzeby zawsze był do naszej dyspozycji. Bardzo wyczerpująco i rzeczowo odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Adamem, jeśli tylko będzie potrzeba, skorzystamy z jego usług ponownie.

Umów darmową konsultację


lub napisz, oddzwonię
Podaj swoje imię. To pole jest wymagane.
Podaj swoje nazwisko.
Błędny format numeru. Sprawdź, czy numer jest poprawny.
Podaj swój email.

Pole wymagane

Konieczne jest zaznaczenie zgody.

Jeśli niezależnie od zamówionego kontaktu chcesz otrzymywać informacje o produktach i usługach Grupy ANG S.A. lub podmiotów z nią powiązanych, potrzebujemy na to Twojej zgody (wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne, a udzieloną zgodę możesz w każdym momencie cofnąć, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem):

Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Konieczne jest zaznaczenie zgody.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach marketingowych jest Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, a szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajdują się w Polityce prywatności.
Dziękujemy za kontakt

Dziękujemy za kontakt. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej, jak będzie to możliwe. Porozmawiamy, jak zdobyć najlepszą ofertę dla Ciebie.