ANG Odpowiedzialne Finanse rozpoczyna współpracę z Flatte – platformą do zarządzania wynajmem nieruchomości

ANG LIPIEC 2024

Flatte to nowoczesne rozwiązanie integrujące właścicieli mieszkań i domów, najemców, osoby zarządzające nieruchomościami oraz specjalistów dbających o utrzymanie stanu technicznego lokali. Dzięki nawiązanej współpracy klientki i klienci ANG inwestujący w nieruchomości na wynajem mogą sprawnie i profesjonalnie nimi zarządzać.

Istotną częścią flatte jest aplikacja. Dzięki integracji systemu z bankami, flatte umożliwia najemcom m.in. płacenie czynszu i rachunków za media, a właścicielom nieruchomości pozwala na bieżący nadzór nad tymi płatnościami. Flatte to także zespół ekspertów wyznaczonych do codziennej obsługi najemców i właścicieli. Zajmują się przygotowaniem nieruchomości do wynajmu, poszukiwaniem i finansową weryfikacją najmującego, a potem także organizują prace remontowe czy też pomagają np. w usuwaniu drobnych usterek wynikających z użytkowania lokali.

W codziennej pracy wyróżnia nas odpowiedzialność i uczciwe podejście do klientek oraz klientów, których wspieramy w decyzjach dotyczących produktów finansowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci i klientki ANG inwestujący w nieruchomości chcą szybko i sprawnie osiągać z wynajmu oczekiwany zysk. Profesjonalne zarządzanie wynajmowanymi nieruchomościami jakie oferuje flatte z pewnością pomoże zrealizować im ten cel

mówi Tomasz Kowalski, Dyrektor Zarządzający ANG Odpowiedzialne Finanse.

W ramach rozwoju usług flatte planuje wprowadzać również dodatkowe udogodnienia dla klientów, aby stworzyć sprawnie funkcjonujący ekosystem dla właścicieli i najemców. Flatte oferuje zniżki na usługi sprzątania i przeprowadzek, jednocześnie zamierza sukcesywnie rozszerzać tę listę o kolejne usługi tworząc kompleksowe środowisko, aby oprócz podstawowych czynności związanych z obsługą najmu klient mógł skorzystać z dodatkowych funkcji

W tej chwili z naszych usług mogą korzystać klienci z Warszawy, Wrocławia, Krakowa i Łodzi. Ale nasze ambicje sięgają znacznie szerzej – sukcesywnie zwiększamy zasięg działania flatte w kraju dzięki kolejno nawiązywanym partnerstwom. Każdą współpracę rozważamy pod względem możliwości skalowania biznesu i dodatkowych korzyści, jakie mogą z niej płynąć dla naszych klientów. Zależy nam na jak najwyższej jakości usług dopasowanych do aktualnych potrzeb rynku, dlatego starannie dobieramy partnerów.

mówi Marcin Błażejewski, Chief Commercial Officer z flatte.