ANG został Pozytywistą Roku 2012

PAWEL LIPIEC KWIECIEŃ 2013

Ogłoszono wyniki konkursu Pozytywista Roku organizowanego przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości „Wokulski”. Na uroczystej gali wręczono nagrody i wyróżnienia za 2012 rok. W kategorii „Wizja i przywództwo” zwycięzcą został Artur Nowak-Gocławski, pomysłodawca i założyciel ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych.

Celem konkursu jest promowanie pracy w „małych ojczyznach”, pokazywanie szerszemu gronu ludzi, którzy na co dzień zmieniają świat. Dzięki takim inicjatywom dostrzegamy ludzi, którzy nie muszą budować globalnych biznesów by zmieniać świat. Często robią to na mniejszą skalę, w swoich regionach, ale nie można zaprzeczyć, że bez nich życie tych lokalnych społeczności byłoby dalece trudniejsze.

Organizatorzy wielokrotnie podkreślali ogromne znaczenie takich pomysłów jak Spółdzielnia Doradców Kredytowych, która tworzy miejsca pracy w czasach kryzysu. Cała ANG Odpowiedzialne Finanse to w chwili obecnej blisko 500 osób, którym sposób postrzegania aktywności zawodowej przekazywany przez Artura Nowak–Gocławskiego i Ludzi Grupy ANG jest bliski.

ANG SDK wystartowała ponad 2 lata temu. Wtedy był to pierwszy tego rodzaju pomysł na funkcjonowanie na rynku doradztwa finansowego. Jasno określona misja i jej konsekwentne realizowanie sprawiły, że po 2 latach Spółdzielnia jest w pierwszej szóstce firm doradczych w Polsce i cały czas dynamicznie się rozwija. W strukturach Spółdzielni jest już ponad 300 doradców i blisko 100 spółdzielców.

Fundacja Wokulski organizuje konkurs co roku a zwycięzców wybiera jury w skład którego wchodzą m.in. Paweł Golec – fundator Fundacji Braci Golec, wokalista Zespołu Golec Orkiestra czy Krzysztof Przybył – Prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

Galeria